Перехрест Олена Василівна

Лікар дерматолог, косметолог вищої категорії

Напрямки діяльності

КОНСУЛЬТУВАННЯ І ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКІРИ

ДЕРМАТОСКОПІЯ НОВОУТВОРЕНЬ ШКІРИ

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ ШКІРИ

  • невуси (родимки)
  • папіломи
  • дерматофіброма
  • атероми
  • бородавки
  • кондиломи

ОМОЛОДЖЕННЯ ОСОБИ І ТІЛА

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Ін’єкційні методи усунення зморшок, відновлення втрачених обсягів тканин, корекції міміки і овалу обличчя.

КОРЕКЦІЯ МІМІЧНИХ ЗМОРЩОК

ОБ'ЄМНЕ МОДЕЛЮВАННЯ

ВЕКТОРНИЙ ЛІФТІНГ

КОРЕКЦІЯ НОСОГУБНИХ СКЛАДОК І ГУБ ПРЕПАРАТАМИ ТЕОСІАЛЬ, РАДІЕСС

ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ

  • ін’єкційне лікування гіпергідрозу препаратом Диспорт
  • лазерне лікування гіпергідрозу на апараті SmartLipo

ОЗОНОТЕРАПІЯ

  • лікування захворювань шкіри
  • застосування озонотерапії в естетичній медицині

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія дозволяє провести корекцію і профілактику різних вікових змін: корекцію міміки обличчя, «гусячих лапок», складок в області чола, перенісся, навколо очей, а також запобігти їх подальшій появі.

ЛАЗЕРНА ФРАКЦІЙНА ШЛІФОВКА

Одним з найсучасніших методів омолодження, усунення рубців після висипань, як на обличчі, так і на тілі є фракційний лазер. Потрапляючи в грамотні руки, ця процедура може зробити диво. Оскільки при лазерній шліфовці травматизація шкіри мінімальна, а ефект перевершує очікування.

ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ

Лазерна ліпосакція – малотравматичний спосіб корекції жирових відкладень з коротким періодом реабілітації і швидким стійким естетичним ефектом.

МЕЗОНИТКИ 3D

За допомогою мезониток 3D прибирають зморшки, носогубні складки, підтягують шкіру, овал обличчя. Особливо це підходить пацієнтам, які не потребують зайвих обсягах на обличчі.

ПІЛІНГИ

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

При лікуванні захворювань шкіри лікар дерматолог враховує захворювання всіх органів і систем, тому що захворювання шкіри – це 80% зовнішні прояви внутрішніх захворювань. Розробляючи схеми лікування комбінує аллопатические препарати, фітотерапію і гомеопатію, озонотерапію, підбираючи правильне, раціональне харчування в кожному конкретному випадку.

Володіє ефективними методами лікування пацієнтів з вугровою хворобою, розацеа (демодекозом), екземою, псоріазом, нейродермітом, атопічний дерматит.

Освіта і досвід роботи

Освіта:

1997 рік – закінчила Національний Медичний університет імені Богомольця, м Київ, за фахом лікувальна справа

1998 рік – закінчила інтернатуру за фахом дерматовенерологія при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України

Додаткова освіта:

1999 рік – закінчила курси з дерматокосметології. Проходила курси підвищення кваліфікації і тематичні курси при КМАО ім. Шупика МОЗ України

2000 рік – пройшла курси з озонотерапії

2007 рік – закінчила спеціальні курси «Ati-aging medicine: functional approach», які дають можливість фахівцеві комплексно підходити до противіковий терапії кожного конкретного пацієнта, враховуючи не тільки зовнішні прояви старіння, а й внутрішні: захворювання шлунково-кишкового тракту, ендокринної, серцево- судинної, нервової систем і генетичної схильності

Лікар дерматолог Перехрест Олена Василівна проходила навчання з апаратної косметології в Італії, з противіковий терапії в Швейцарії (Лозанна) і США (Лос-Анжелес).

Пройшла навчання з використання пілінгів (поверхневих, серединних, глибоких), мезотерапії, об’ємної пластики, щодо застосування ботулотоксину в естетичній медицині.

Досвід роботи:

1999-2002 рік – працювала дерматологом в шкірно-венерологічному диспансері (м.Київ) та приватному медико-косметологічному центрі «Анна Космо»

2002 рік по цей час – дерматолог, лікар естетичної медицини в Клініці Літус

Щорічно є учасником конгресів дерматокосметологов в Києві, Москві, Парижі, Монте-Карло. Систематично проходить курси підвищення кваліфікації лікарів, освоює нові методики і з успіхом застосовує їх у своїй практиці.

Телефонуйте(044) 501-12-10
вул. Льва Толстого 25/2Схема проїзду
E-mailinfo@litus.com.ua