Гармаш Сергій Володимирович

Лікар дерматолог, косметолог

Напрямки діяльності

КОСМЕТИЧНА ЛАЗЕРНАЯ ДЕРМАТОХІРУРГІЯ

Лікар дерматолог Гармаш Сергій Володимирович на високому рівні володіє всіма методами видалення утворень шкіри, підшкірної клітковини, слизових і нігтів: хірургічний, лазерний, електрокосметичний, кріодеструкція. Метод видалення підбирає особово для кожного клінічного випадку і пацієнта. При необхідності віддалене новоутворення відправляється для гістологічного контролю.

З кожним роком все більшого поширення набувають вірусні новоутворення шкіри і слизових: бородавки, папіломи, кондиломи і контагіозний молюск. Бородавки видаляються методом кріодеструкції, але якщо вражена стопа або ніготь – СО2 лазер дає 90% успіх.

Використання СО2 лазера дозволяє високоефективно видаляти базізіому, кератоми, ксантелазми, вирішувати проблему врослого нігтя. Практично всі пацієнти, які звернулися з проблемою врослого нігтя, раніше неодноразово були оперовані звичайним методом або схильні до повного видалення нігтя в різних медустановах. СО2 лазер дозволяє безкровно прибрати запалені тканини, вростають частина нігтя, провести стерилізацію рани і радикально знищити зону росту вростаючого краю з чудовим косметичним результатом.

ЛАЗЕРНАЯ ФРАКЦІЙНА ШЛІФОВКА

Особливо хочеться відзначити новий апарат для фракційного лазерного пілінгу. Він дозволяє проводити процедуру в амбулаторних умовах, без наркозу і можливих ускладнень, швидким періодом реабілітації і чудовими і очікуваними результатами. Така процедура показана при всіх типах старіння шкіри, лікуванні різних видів рубців, стрий (розтяжок).

ЛАЗЕРНИЙ ЛІПОЛІЗ

Сьогодні все більше пацієнтів, які пройшли процедуру лазерного ліполізу (так звана «голлівудська» лазерна ліпосакція). Ця процедура проводиться амбулаторно і без наркозу за допомогою лазера Smartlipo. Його перевага – можливість піддавати моделювання практично будь-яку ділянку тіла, відсутність гематом, нерівностей рельєфу, а також ефекту «зайвої» шкіри. Лазер ремоделює і стимулює утворення нового колагену в шкірі обробленої ділянки, що надає ліфтинговий ефект.

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ

За допомогою лазера Smartlipo можна назавжди вирішити проблему надмірної пітливості в пахвових западинах. Для цього потрібно пройти 3-5 амбулаторних процедур лазерного лікування гіпергідрозу з періодичністю раз в 2-3 місяці.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН, ПІГМЕНТАЦІЇ І ТАТУЮВАНЬ

Лікар дерматолог Гармаш Сергій Володимирович досконально володіє лазером для лазерної епіляції, видалення пігментації і татуювань. Має величезний досвід в роботі з лазером для видалення небажаних судин і судинних утворень шкіри (гемангіом, телеангіоектазій) на всіх частинах тіла.

ІН'ЄКЦІЙНІ МЕТОДИ ОМОЛОДЖУВАННЯ І МОДЕЛЮВАННЯ ОСОБИ

Лікар дерматолог володіє ін’єкційними методами омолодження і моделювання обличчя за допомогою препаратів токсину ботулізму (Dysport, Botox) для блокади мімічних зморшок і препаратів гіалуронової кислоти (Juvederm, Surgederm, Teosyal, Restylane, Radiesse) для моделювання особи: збільшення об’єму, ліфтингу, додання обсягу вилиць , губ, вирівнювання глибоких носогубних складок і омолодження шкіри.

ТРЕДЛІФТІНГ - МЕЗОНИТКИ 3D

Лікар дерматолог Гармаш Сергій Володимирович володіє методикою тредліфтінга мезонитками 3D, які дають можливість коригувати овал обличчя і контур тіла. За допомогою мезониток 3D прибирають зморшки, носогубні складки, підтягують шкіру, овал обличчя. Особливо це підходить пацієнтам, які не потребують зайвих обсягах на обличчі.

Неодноразово брав участь в конгресах, конференціях, навчальних семінарах як слухач і доповідач. Чи не зупиняється в розвитку, прихильник перевірених інновацій. Головне в роботі – здоров’я пацієнта і максимально гарні результати.

Освіта і досвід роботи

Освіта:
1995 рік – закінчив Національний Медичний університет імені Богомольця.
Отримав спеціальність – дерматовенерологія на кафедрі Київської медичної академії післядипломної освіти.

Є навчальним тренером світового лідера у виробництві медичних косметологічних лазерів Cynosure (USA).

Досвід роботи:
1996 – 2001 рік – працював в одній з перших приватних клінік Києва з лазерними технологіями
2001 рік по теперішній час – дерматолог, косметолог, лікар естетичної медицини в Клініці Літус

Нагороди:
2019 — переможець номінації «Кращий спеціаліст лазерної медицини» премії Stella International Beauty Awards 2019

Телефонуйте(044) 338-9888
вул. Льва Толстого 25/2Схема проїзду
E-mailinfo@litus.com.ua