Інновації естетичної медицини

Молодість і красу тепер можна не імітувати, а повертати
Зателефонувати

Дерматологія та естетика

Клініка Літус – флагманська клініка дерматології та естетичної медицини: сучасне обладнання, високий професіоналізм лікарів, передові методики і технології, максимальна безпека, висока ефективність в поєднанні з бажаним результатом – ось пріоритети нашої роботи. Ми постійно стежимо за новинками в галузі медицини краси і застосовуємо їх. Адже нові технології – це щадні технології, вони допомагають навіть тим, кому колишні методи були недоступні за медичними показаннями.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Індивідуальний комплексний підхід в лікуванні захворювань і в вирішенні естетичних проблем професійними фахівцями з багаторічним досвідом

АВТОРСЬКІ МЕТОДИКИ

Новітні методи та авторські методики безпечні для здоров’я людини і природність результатів з мінімальним терміном реабілітації

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Найсучасніші технології в галузі медицини краси і омолодження, сучасне дерматологічне та лазерне обладнання

постійних клієнтів
виглядають молодшими
рекомендують друзям

Напрямки діяльності

Основний напрямок діяльності Клініки Літус – це дерматологія: все що стосується діагностики і лікування шкірних хвороб, а також захворювань волосся і нігтів, існує естетична і профілактична частина. Дерматологи, які працюють в клініці, володіють всіма інструментами, необхідними як для діагностики, так і для лікування дерматологічних та естетичних проблем, які існують в світі.

Інноваційні методи омолодження

Сучасні лазерні технології

Клініка Літус пропонує новітні прогресивні технології в області лазерного омолодження шкіри і корекції фігури:

 • фракційна лазерна шліфовка
 • лазерна ліпосакція
 • лазерна система включає відразу два лазера (олександритовий і неодимовий) для ефективної і безпечної лазерної епіляції, видалення судин, пігментних плям і для необлятівного омолодження

Ін’єкційні методики краси і омолодження

Лазерні технології доповнюються, в першу чергу, ін’єкційними, так званими “уколами краси”. Останні розробки в області естетичної медицини дозволяють відкоригувати асиметричне розташування форм брів, куточків рота, а також надати спокусливий обсяг губ.

 • Рестилайн, Рестилайн вітал
 • Диспорт
 • Теосіаль, Теосіаль мезо
 • Радіес
 • Плазмоліфтінг
 • Озонотерапія

Цими процедурами нікого не здивуєш. Тут важливіше кваліфікація, великий досвід і репутація доктора та клініки естетичної медицини, якість обираних препаратів.

Апаратна косметологія

Клініка Літус обладнана сучасним косметологічним обладнанням, що дозволяє надати пацієнтам широкий спектр послуг:

 • LPG HUBER MOTION LAB
 • LPG масаж
 • пресотерапія
 • кріосауна
 • аквапілінг
 • ультразвукова чистка обличчя
 • апаратний педикюр і манікюр

Сучасні технології оздоровлення та краси

Клініка Літус ефективно і комплексно застосовує новітні методи і методики безпечні для здоров’я людини, які запускають природні процеси власного організму, впливаючи на імунну систему і регенерацію шкіри:

 • озонотерапія
 • плазмоліфтінг
 • кріотерапія
Запишіться на консультацію до фахівця естетичної медицини в Києві
Зателефонувати

Переваги клініки

 • клініка сучасної медицини – здоров’я і краса Вашої шкіри
 • ефективні інноваційні лазерні технології
 • новітні методи і методики безпечні для здоров’я людини
 • сучасна діагностика і лікування захворювань шкіри, волосся і нігтів
 • комплексний підхід в лікуванні захворювань і в вирішенні естетичних проблем
 • компетентні фахівці

Тонка грань майстерності і професіоналізму

Клініка Літус заснована в 1999 році, тоді це був невеличкий медичний центр “Дерматолог”. Назва відображала основну діяльність – надання спеціалізованої дерматологічної допомоги. Однак, незабаром з’явилися фахівці суміжних спеціальностей і перші два лазера. Клініка постійно розвивалася, розширювався спектр послуг. Не всі напрямки збереглися. Залишилися кращі! Це буває в будь-якому бізнесі.

Здолавши п’ятнадцятирічний рубіж, ми повністю оновили й доповнили технічне оснащення нашої клініки за останніми світовими стандартами. Тепер ми з гордістю можемо запропонувати вам комплексні сучасні програми для здоров’я, молодості і краси.

Протягом цих років залишається практично незмінним основний склад наших співробітників, які постійно підвищують свою кваліфікацію для ефективної медичної допомоги. Медичний центр Літус в 2013 році отримав вищу категорію акредитації.

Дякуємо за довіру до нас, наших знань і досвіду, адже Ви довіряється нам найцінніше, що є у Людини – Здоров’я!

Щиро сподіваємося, що саме тут Ви знайдете те тепло і увагу, професіоналізм і турботу, завдяки яким Ваше здоров’я, Ваша краса, Ваш емоційний стан не просто покращаться, а на довгий час стануть незмінними складовими Вашого «Я».

Ми лікуємо не хворобу, а людину! А естетична медицина є тонкою межею майстерності і профессійності на на рівні творчості

Новітні розробки в області естетичної медицини

Естетична медицина пропонує сучасні безопераційні методи пластики і омолодження шкіри, які допоможуть позбутися мімічних зморшок і складок, вікових змін, скорегувати овал обличчя, провести ліфтинг.

У процесі природного біологічного старіння відбувається зниження числа волокон колагену в дермальном шарі, що веде до змін еластичних волокон в шкірі. Зі збільшенням віку ще більше посилюється порушення тонусу мімічної мускулатури, відбувається гравітаційне зміщення волокон обличчя.

До ваших послуг кращі методи корекції, продукція провідних косметичних марок, а найголовніше – золоті руки провідних українських фахівців в дерматології та естетичної медицини.

Сучасні anti-age технології допоможуть повернути молодість і красу вашої шкіри, значно омолодити обличчя і тіло, усунути зморшки, провести корекцію фігури, позбутися від локальних жирових відкладень і целюліту, а найголовніше оздоровитися.

Бездоганно володіючи всім інструментарієм, фахівці Клініки Літус, перш за все йдуть законам гармонії та природної природності, тому пропонують тільки ті процедури, які дійсно ефективні саме в вашому конкретному випадку.

Застосовуючи сучасні щадні технології та комплексні методи, ми намагаємося підкреслити унікальну красу людини, незмінні складові його “Я”.

Ми лікуємо не хворобу, а людину!

Запишіться на консультацію до фахівця естетичної медицини в Києві
Зателефонувати

Рекомендовані процедури

Збільшення губ

Ін’єкційний метод контурної пластики для зміни форми та об’єму губ препаратами лінійки Рестилайн дозволяє зробити губи більш привабливими, зберігши їх природність

Контурна пластика

Контурна пластика – метод естетичної медицини ідеально підійде для помітного омолодження обличчя, корекції носогубних складок і «гусячих лапок», розгладження мімічних зморшок

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка — сучасний і ефективний метод, в результаті якого активуються процеси регенерації шкіри і вироблення колагену

Телефонуйте(096) 036-08-14
вул. Льва Толстого 25/2Схема проїзду
E-mailinfo@litus.com.ua

Наші фахівці