Інновації естетичної медицини

Молодість і красу тепер можна не імітувати, а повертати
Зателефонувати +380(44)501-1210

Дерматологія та естетика

Клініка Літус – флагманська клініка дерматології та естетичної медицини: сучасне обладнання, високий професіоналізм лікарів, передові методики і технології, максимальна безпека, висока ефективність в поєднанні з бажаним результатом – ось пріоритети нашої роботи. Ми постійно стежимо за новинками в галузі медицини краси і застосовуємо їх. Адже нові технології – це щадні технології, вони допомагають навіть тим, кому колишні методи були недоступні за медичними показаннями.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Індивідуальний комплексний підхід в лікуванні захворювань і в вирішенні естетичних проблем професійними фахівцями з багаторічним досвідом

АВТОРСЬКІ МЕТОДИКИ

Новітні методи та авторські методики безпечні для здоров’я людини і природність результатів з мінімальним терміном реабілітації

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Найсучасніші технології в галузі медицини краси і омолодження, сучасне дерматологічне та лазерне обладнання

постійних клієнтів
виглядають молодшими
рекомендують друзям

Напрямки діяльності

Основний напрямок діяльності Клініки Літус – це дерматологія: все що стосується діагностики і лікування шкірних хвороб, а також захворювань волосся і нігтів, існує естетична і профілактична частина. Дерматологи, які працюють в клініці, володіють всіма інструментами, необхідними як для діагностики, так і для лікування дерматологічних та естетичних проблем, які існують в світі.

Інноваційні методи омолодження

Сучасні лазерні технології

Клініка Літус пропонує новітні прогресивні технології в області лазерного омолодження шкіри і корекції фігури:

 • фракційна лазерна шліфовка
 • лазерна ліпосакція
 • лазерна система включає відразу два лазера (олександритовий і неодимовий) для ефективної і безпечної лазерної епіляції, видалення судин, пігментних плям і для необлятівного омолодження

Ін’єкційні методики краси і омолодження

Лазерні технології доповнюються, в першу чергу, ін’єкційними, так званими “уколами краси”. Останні розробки в області естетичної медицини дозволяють відкоригувати асиметричне розташування форм брів, куточків рота, а також надати спокусливий обсяг губ.

 • Рестилайн, Рестилайн вітал
 • Диспорт
 • Теосіаль, Теосіаль мезо
 • Радіес
 • Плазмоліфтінг
 • Озонотерапія

Цими процедурами нікого не здивуєш. Тут важливіше кваліфікація, великий досвід і репутація доктора та клініки естетичної медицини, якість обираних препаратів.

Апаратна косметологія

Клініка Літус обладнана сучасним косметологічним обладнанням, що дозволяє надати пацієнтам широкий спектр послуг:

 • LPG HUBER MOTION LAB
 • LPG масаж
 • пресотерапія
 • кріосауна
 • аквапілінг
 • ультразвукова чистка обличчя
 • апаратний педикюр і манікюр

Сучасні технології оздоровлення та краси

Клініка Літус ефективно і комплексно застосовує новітні методи і методики безпечні для здоров’я людини, які запускають природні процеси власного організму, впливаючи на імунну систему і регенерацію шкіри:

 • озонотерапія
 • плазмоліфтінг
 • кріотерапія
Запишіться на консультацію до фахівця естетичної медицини в Києві
Зателефонувати по номеру +380 (44) 501-1210

Переваги клініки

 • клініка сучасної медицини – здоров’я і краса Вашої шкіри
 • ефективні інноваційні лазерні технології
 • новітні методи і методики безпечні для здоров’я людини
 • сучасна діагностика і лікування захворювань шкіри, волосся і нігтів
 • комплексний підхід в лікуванні захворювань і в вирішенні естетичних проблем
 • компетентні фахівці

Тонка грань майстерності і професіоналізму

Клініка Літус заснована в 1999 році, тоді це був невеличкий медичний центр “Дерматолог”. Назва відображала основну діяльність – надання спеціалізованої дерматологічної допомоги. Однак, незабаром з’явилися фахівці суміжних спеціальностей і перші два лазера. Клініка постійно розвивалася, розширювався спектр послуг. Не всі напрямки збереглися. Залишилися кращі! Це буває в будь-якому бізнесі.

Здолавши п’ятнадцятирічний рубіж, ми повністю оновили й доповнили технічне оснащення нашої клініки за останніми світовими стандартами. Тепер ми з гордістю можемо запропонувати вам комплексні сучасні програми для здоров’я, молодості і краси.

Протягом цих років залишається практично незмінним основний склад наших співробітників, які постійно підвищують свою кваліфікацію для ефективної медичної допомоги. Медичний центр Літус в 2013 році отримав вищу категорію акредитації.

Дякуємо за довіру до нас, наших знань і досвіду, адже Ви довіряється нам найцінніше, що є у Людини – Здоров’я!

Щиро сподіваємося, що саме тут Ви знайдете те тепло і увагу, професіоналізм і турботу, завдяки яким Ваше здоров’я, Ваша краса, Ваш емоційний стан не просто покращаться, а на довгий час стануть незмінними складовими Вашого «Я».

Ми лікуємо не хворобу, а людину! А естетична медицина є тонкою межею майстерності і профессійності на на рівні творчості

Новітні розробки в області естетичної медицини

Естетична медицина пропонує сучасні безопераційні методи пластики і омолодження шкіри, які допоможуть позбутися мімічних зморшок і складок, вікових змін, скорегувати овал обличчя, провести ліфтинг.

У процесі природного біологічного старіння відбувається зниження числа волокон колагену в дермальном шарі, що веде до змін еластичних волокон в шкірі. Зі збільшенням віку ще більше посилюється порушення тонусу мімічної мускулатури, відбувається гравітаційне зміщення волокон обличчя.

До ваших послуг кращі методи корекції, продукція провідних косметичних марок, а найголовніше – золоті руки провідних українських фахівців в дерматології та естетичної медицини.

Сучасні anti-age технології допоможуть повернути молодість і красу вашої шкіри, значно омолодити обличчя і тіло, усунути зморшки, провести корекцію фігури, позбутися від локальних жирових відкладень і целюліту, а найголовніше оздоровитися.

Бездоганно володіючи всім інструментарієм, фахівці Клініки Літус, перш за все йдуть законам гармонії та природної природності, тому пропонують тільки ті процедури, які дійсно ефективні саме в вашому конкретному випадку.

Застосовуючи сучасні щадні технології та комплексні методи, ми намагаємося підкреслити унікальну красу людини, незмінні складові його “Я”.

Ми лікуємо не хворобу, а людину!

Запишіться на консультацію до фахівця естетичної медицини в Києві
Зателефонувати по номеру +380 (44) 501-1210

Рекомендовані процедури

Збільшення губ

Ін’єкційний метод контурної пластики для зміни форми та об’єму губ препаратами лінійки Рестилайн дозволяє зробити губи більш привабливими, зберігши їх природність

Контурна пластика

Контурна пластика – метод естетичної медицини ідеально підійде для помітного омолодження обличчя, корекції носогубних складок і «гусячих лапок», розгладження мімічних зморшок

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка — сучасний і ефективний метод, в результаті якого активуються процеси регенерації шкіри і вироблення колагену

Телефонуйте(044) 338-9888
вул. Льва Толстого 25/2Схема проїзду
E-mailinfo@litus.com.ua

Наші фахівці